Pastane Sektöründe Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "DUMAN Pastanesi" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir.
 
Kaliteli üretim ilkesiyle 1971’den beri üretim ve hizmet tecrübesiyle gücüne güç katarak sektörde öncü kurum olmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.
Pasta – gıda sektöründe modern teknolojisi ve hijyenik üretim ortamı ile kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.
Ürünlerimiz; Yaş pasta,Kuru pasta, bukle, Baby shower, Paket Ürünler,  susamix, Kremalı, Kurabiye ve diğer pasta çeşitlerinden oluşmaktadır.
 
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
 
Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan , kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurumlardan biri olmaktır.
 
Mizyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmaktır.
 
Duman pastanesi,Parekende müşterilerinin dışında, Kurumsal firma toplantılarına,Organizasyon şirketlerine,Hastane ve Toplu kurum ve kuruluşlarada müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.                           Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.